Hakkımızda

1968 Yılından bugüne kadar inşaat sektörünün lokomotifi olarak iş merkezleri, lüks konutlar ve sosyal konut inşaatları ile arz talep dengesini devamlı göz önünde bulundurarak inşaat sektörüne ağırlık vermiş konut yapımı ve kooperatifleşmeyi ilke edinmiştir.

ESER İNŞAAT olarak şehrimizi imar edilmesinde ve yaptığı toplu konutlarla deprem bölgesindeki taahhüt işlerindeki çalışmalarımızla ve teslim edilen konutlarla yükümlüklerimizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

ESER İNŞAAT (Sadettin ERASLAN) olarak günün koşullarını yerine getirmek ve daha iyi çalışmalara imza atmak amacı ile ESER İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ’ni kurmuş ve şirketimizin kaliteden ödün vermemek dürüstlük içinde çalışmak ve ülkemizdeki insanların ev sahibi olması için toplu konutları inşa etmeye başlamıştır.

Ülkemizin şehirleşmesinde en önemli sorunlardan biri kentsel yapının gelişimi yeşil alan ve sosyal tesislerin eksikliği ile gelişime ilişkin planlama ile nüfus artışı arasındaki orantısızlık gelir.
Eser inşaat işte bu gelişimde inşaat firmalarına düşen ödevin bilincindedir.

ESER İNŞAAT ürettiği projelerde ticari kaygıyı ikinci planda tutarak bu toplumun gününe ve yarınlarına karşı bir sorumluluk olarak görmektedir.

hakkimizda

CE BELGESİ

CE BELGESİ

T.S.E BELGESİ 1.SAYFA

TSE BELGESİ / 1

T.S.E BELGESİ 2.SAYFA

TSE BELGESİ / 2

T.S.E BELGESİ 3.SAYFA

TSE BELGESİ / 3